C-PEOPLE

Technika

• Instalacje inteligentne projektowane w Głogowie

Chcesz, by otaczały cię na co dzień instalacje inteligentne? Głogów to miasto, w którym mieszkasz? Zgłoś się do firmy Elektromatik. Pracują tam specjaliści, którzy sprawią, że będziesz żył w inteligentnym domu, otoczony ekologicznymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Tak zwany smart home jest zdecydowanie, czymś, co ułatwia życie i sprawia, że jest ono bardziej komfortowe. Chcesz wiedzieć więcej o instalacjach inteligentnych? W Głogowie specjaliści z Elektromatik uchodzą za fachowców z tej branży. Zadzwoń, umów się na spotkanie i skorzystaj z darmowej konsultacji. Otrzymasz ogrom fachowej wiedzy oraz indywidualną wycenę. Jeśli marzy ci się nowoczesna automatyzacja twojej przestrzeni mieszkaniowej albo miejsca pracy to koniecznie zdecyduj się na instalacje inteligentne. Głogów to niejedyny obszar, gdzie firma pracuje, dlatego, jeśli jesteś spod Głogowa i również szukasz specjalistów z branży elektrycznej i fotowoltaicznej, to Elektromatik będzie słusznym wyborem. Zapisz i odwiedź stronę elektromatik.net.pl, by mieć kontakt do fachowców zawsze pod ręką.

...

| STRONA WWW |

Elektromatik Michał Wróblewski
plac 1000-lecia 1c, 67-200 Głogów
dolnośląskie, Polska
elektromatik.glogow@gmail.com
+48 603 442 325

• Serwis pojazdów elektrycznych oraz sklep z akcesoriami. Ładowarki do rowerów.

Firma Eładowarki prowadzi serwis pojazdów elektrycznych oraz sklep z akcesoriami i częściami do tychże pojazdów. Jeśli więc jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze lub hulajnodze elektrycznej, to miejsce, które musisz poznać! Wejdź na stronę www, znajdującą się pod adresem eladowarki.com i zapoznaj się z szerokim asortymentem sklepu. W sprzedaży znajdziesz takie produkty jak: ładowarka do roweru Bosch, Gazelle, Shimano i wiele innych. Wybór jest naprawdę spory. Pamiętaj jednak, by wybrać taki model, który będzie ściśle dopasowany do Twojego roweru elektrycznego. Jeśli nie do końca się znasz, poproś obsługę sklepu o fachowe doradztwo. Z pewnością pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt i poinstruują jak go prawidłowo używać. Na przykład ładowarka do roweru Bosch posiada trzy rodzaje szybkości ładowania: 2A, czyli standardowa - jej czas ładowania wynosi 5-6h, 4A, czyli szybka - jej czas ładowania to 3h oraz ładowarka do roweru Bosch typu 6A, czyli bardzo szybka, dzięki której naładujesz swój rower elektryczny w 2,5h. Sprawdź koniecznie ofertę!

Ładowarka do roweru Bosch

Wszelkie produkty, jakie dostępne są w ofercie sklepu Eładowarki, są nowe, oryginalne i w pełni sprawne. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zawsze otrzymujesz ze sklepu gwarancję jakości. Firma...

| STRONA WWW |

Eładowarki
Mieszka I 7/A, 65-040 Zielona Góra
lubuskie, Polska
sklep@eladowarki.com
+48 692 757 005

Ostatnio opublikowane recenzje