C-PEOPLE

Garderoba

• Modne nakrycia głowy. Eleganckie czapki damskie ręcznie robione.

Mimo że moda bezustannie się zmienia, to są pewne elementy garderoby, które można bez względu na panujące trendy stale wykorzystywać do swoich stylizacji. Jednymi z nich są nakrycia głowy i dodatki do włosów, które oferuje polska marka BoZka. To firma, która w sprzedaży posiada bardzo oryginalne wzory beretów, opasek, woalek, toczków, czy turbanów. Bogaty asortyment obejmuje również propozycje dla pań, które są na etapie planowania wesela. Są to między innymi stroiki ślubne do włosów, w postaci delikatnej gałązki zdobionej kryształkami bądź nowoczesnego fascynatora z woalką. Wybór jest naprawdę duży. Dzięki temu każda kobieta znajdzie takie nakrycie głowy, które stanie się uniwersalnym, a jednocześnie wyjątkowym dodatkiem w jej szafie. BoZka projektuje również eleganckie czapki damskie, a niektóre z nich są ręcznie robione. Co najważniejsze, wysoka jakość materiałów, z których powstają produkty marki, sprawia, że wszystkie ozdoby, kapelusze, czy berety przez lata prezentują się doskonale.

...

| STRONA WWW |

BoZka
Kupiecka 76, 65-058 Zielona Góra
lubuskie, Polska
info@bozka.eu
+48 609 801 724

• Niezbędna garderoba medyka - fartuchy dla mężczyzn

Fartuchy lekarskie męskie to jedne z popularniejszych części garderoby medyków używanych podczas codziennej pracy. Co zapewniają tego typu fartuchy? Przede wszystkim doskonałą rozpoznawalność, higieniczną pracę, możliwość solidnego przymocowania identyfikatora w widocznym miejscu oraz świetny wygląd. Dzięki producentowi odzieży medycznej, poznańskiej firmie Perfect Uniforms zaopatrzysz się w doskonały fartuch lekarski męski, który znacznie ułatwi Ci codzienną pracę. Oczywiście nie musisz być lekarzem, by nosić tego typu odzież, jeśli tylko masz zapotrzebowanie w swojej pracy na fartuch, który ochroni Twoją odzież, koniecznie zajrzyj na stronę sklepu perfectuniforms.pl. Możesz zlecić firmie wykonanie indywidualnego nadruku lub haftu, który będzie trwały, estetyczny i porządnie wykonany. Fartuch tego typu może używać również pielęgniarz, aptekarz albo osoba pracująca w laboratorium. Fartuch lekarski męski świetnie nadaje się do codziennej pracy w aptece, szpitalu, przychodni lekarskiej itp.

Klasyczne fartuchy lekarskie męskie

Klasyczne, proste i bardzo funkcjonalne fartuchy lekarskie męskie znajdujące się w ofercie sklepu online perfectuniforms.pl to wysokiej jakości odzież, która kierowana jest do najbardziej wymagających osób pracujących w branży medycznej. Każdy...

| STRONA WWW |

Perfect Uniforms
Kasztanowa 6, 62-051 Wiry
wielkopolskie, Polska
hello@perfectuniforms.pl
+48 609 495 410

Ostatnio opublikowane recenzje