C-PEOPLE

Szkolenia

• Język angielski we Wrocławiu to inwestycja w siebie!

Czy wiesz, co podniesie twoje kwalifikacje i pewność siebie? To umiejętność posługiwania się językiem obcym! Postaw na język angielski! Wrocław to miasto, w którym znajdziesz szkołę specjalizującą się właśnie w nauce angielskiego. Otrzymasz ciekawą ofertę kursu, dzięki któremu skutecznie podniesiesz swój poziom znajomości języka angielskiego. Wrocław to nie miasto, w którym mieszkasz? Nic straconego, ponieważ The Dream oferuje też kursy online. Wybierz tę opcję, która ci odpowiada i poznaj autorską metodę nauczania, dzięki której nie tylko przyswoisz większą ilość słówek, ale przede wszystkim przestaniesz bać się używać języka angielskiego na co dzień. Szkoła zaprasza zarówno dzieci, młodzież, uczniów, osoby dorosłe, jak i firmy na kursy dopasowane do potrzeb i do danej grupy wiekowej. Uczysz się w małych grupach, co daje ci możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach i ciągłego kontaktu z nauczycielem. Zajęcia opierają się na mówieniu, dzięki czemu znika wstyd i strach przed używaniem języka angielskiego. We Wrocławiu zapiszesz się na kurs - koniecznie zadzwoń do The Dream, by umówić się na spotkanie.

...

| STRONA WWW |

The Dream
Ruska 2, 50-079 Wrocław
dolnośląskie, Polska
wroclaw.thedream@gmail.com
+48 533 787 244

• Bytom. Szkolenia bhp dla pracowników.

Firma Szkolenia Praxi ma na swoim koncie 10 lat doświadczenia i niespełna 2500 tys. zadowolonych klientów. To dzięki zaangażowaniu i pasji, usługi wykonywane przez specjalistów są doceniane i polecane. Firma organizuje, między innymi, szkolenia na wózki widłowe, na suwnice, na żurawie oraz szkolenia BHP, w tym dla kadry zarządzającej, dla właścicieli firm oraz kompleksowe szkolenia BHP dla pracowników. Bytom to jedna z miejscowości, gdzie znajduje się sala szkoleniowa i gdzie uczestnicy kursu zdobywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Możesz również wybrać się do miejscowości Tarnowskie Góry, gdzie firma również prowadzi szkolenia lub zamówić dojazd do siedziby Twojej firmy. Ceny ustalane są indywidualnie, ale wstępny ich zakres możesz sprawdzić, wchodząc na stronę internetową pod adresem szkoleniapraxi.pl. Ponadto, jeśli grupa kursantów to ponad 10 osób, to możesz liczyć na rabat. Firma Szkolenia Praxi pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00, specjaliści są jednak elastyczni i starają się dopasować terminowo do klienta.

Szkolenia BHP dla pracowników w Bytomiu - koniecznie sprawdź!

Firma Szkolenia Praxi ma szeroką ofertę szkoleń i kursów z zakresu BHP, PPOŻ., pierwszej pomocy oraz obsługi urządzeń UDT, ponadto udziela porad w zakresie BH...

| STRONA WWW |

Szkolenia Praxi
Zagórska 83, 42-680 Tarnowskie Góry
śląskie, Polska
biuro@szkoleniapraxi.pl
+48 574 124 882

Ostatnio opublikowane recenzje